Nasza flota

Ciągniki

Dysponujemy nowoczesnymi, niezawodnymi ciągnikami marki Mercedes-Benz, spełniającymi normy emisji spalin Euro 6, tak aby transport odbywał się w trosce o naturalne środowisko.

Wszystkie nasze auta wyposażone są w system telematyczny TRANSICS z możliwością dostępu do zdalnego monitorowania auta w czasie rzeczywistym oraz stałego kontaktu z kierowcą, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.

Przed każdym wyjazdem z bazy centralnej dokonujemy przeglądu w naszym serwisie, dzięki czemu możemy uniknąć niespodziewanych sytuacji związanych z awarią auta podczas realizacji transportu.

Naczepy

W naszej flocie posiadamy naczepy marki Schmitz Cargobull wyposażone w agregaty chłodnicze Thermo King, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewozić towar w kontrolowanej temperaturze w zakresie od -25 do nawet +30 stopni Celsjusza

Każda nasza naczepa wyposażona jest w system rejestracji temperatury i możliwość wydruku z termografu, posiada decyzje sanitarną do przewozu żywności, świadectwa FRC oraz spełniają wymogi umowy ATP.

Znaczna część naszych naczep wyposażona jest w system double – deck (podwójna podłoga).

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia transport towarów na 2 poziomach, daje to nam możliwość przewiezienia dwukrotnie większej ilości palet podczas jednego transportu.

Towar zabezpieczamy dodatkowo tyczkami rozporowymi, które są niezbędnym wyposażeniem każdej naczepy minimalizując prawdopodobieństwo powstania jakiejkolwiek szkody.

Wymiary chłodni:
Długość 13,6 m
Szerokość 2,45 m
Wysokość 2,65 m

Nowości w Sedico

Nowe oznakowanie naszych aut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis

ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno, Polska

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by powierzony nam towar dotarł na miejsce przeznaczenia w niezmienionej formie oraz w wyznaczonym przez Państwa terminie. Staramy się budować długotrwałe relacje z naszymi klientami oparte na zasadach partnerskich, jak i na wzajemnym zaufaniu.

Sedico
ul. Kineskopowa 1,
05-500 Piaseczno, Polska
+48 22 711 43 23